Konsolidační balíček: DAŇOVÉ ZMĚNY V ROCE 2024

Vyplněné informace jsou nezbytné ke zpracování Vaší přihlášky, která je závazná!

Povinná pole jsou označena hvězdičkou a je nutné je vyplnit.

Vyplňte prosím formulář pečlivě.

 

Cena webináře:

1.495 Kč bez DPH (členská organizace Svazu průmyslu a dopravy ČR)  Do pole slevový kód uveďte text: ČLEN50

2.990 Kč bez DPH (nečlenská organizace)

Seznam členů Svazu průmyslu a dopravy ČR k ověření ZDE.

Členství bude před vystavením faktury ověřováno a v případě, že nejste členy, bude Vám fakturována plná cena.

Celková cena v registračním formuláři je uvedena včetně DPH.

 

Pokyny k platbě: Platbu účastnického poplatku proveďte až po obdržení faktury. Ta Vám bude zaslána elektronicky na e-mail uvedený v registraci.

Storno poplatky: Registrace na webinář je závazná. V případě neúčastni na webináři jsou storno poplatky v plné výši účastnického poplatku, nebo akceptujeme náhradníka.

Změny v organizaci webináře: Organizátor si vyhrazuje právo na případnou změnu přednášejícího, termínu, anebo zrušení webináře, a to nejpozději v den jeho konání. O případné změně bude účastník neprodleně informován elektronicky na e-mail, který uvedl v registračním formuláři. V případě změny termínu nebo zrušení webináře má účastník právo na navrácení plné ceny webináře (nevztahuje se na změnu přednášejícího).

Webinář proběhne pouze za předpokladu naplnění minimálního počtu účastníků, jehož dosažením bylo konání webináře podmíněno.

 

 Účastník

Pokud jste členem SP ČR, můžete použít slevový kód pro členy. Členství bude před vystavením faktury ověřováno a v případě, že nejste členy, bude Vám fakturována plná cena bez ohledu na použitý slevový kód.

Billing

FaLang translation system by Faboba